REFERENCIE OD NAŠÍCH KLIENTOV

"Som klientom p. Gramatu od roku 2012 a práve to hovorí za všetko. Profesionálny prístup, spoľahlivosť, rýchlo a kvalitne odvedená práca sú jeho samozrejmosťou. Čo si cením je aj ľudský prístup ku klientovi so záujmom vyjsť mu maximálne v ústrety. Vrelo odporúčam pána Gramatu všetkým klientom a verím, že budú taktiež spokojní."

- Ľubomír Decky / TV-AV Elektronic s.r.o.

"So službami p.Gramatu sme boli maximálne spokojní, či už v oblasti riešenia vlastníckych vzťahov k pozemku alebo vybavenie všetkých potrebných rozhodnutí a povolení k stavbe ako takej, a to od samého začiatku, až po úspešne otvorenie našej predajne. Určite služby p.Gramatu budeme odporúčať ďalším ľuďom. Ďakujeme."

- Tomáš Drdak / TopSki šport

"V obchode je to v tedy dobre, keď sa každý venuje svojmu predmetu podnikania. Preto som si objednal u pána Michala Gramatu vybavenie stavebného povolenia. Nepoznám legislatívu a ani veľa krát neviem, či stavebný úrad to čo od stavebníka požaduje je logické a vyplýva z legislatívy, alebo iba stavebníkovi sťažujú proces stavebného konania. Toto bol dôvod mojej objednávky a urobil som dobre. Pán Gramata ma uchránil rozčuľovaniu sa pri stavebnom konaní a v krátkej dobe som dostal stavebné povolenie. Odporúčam jeho služby, lebo je profesionál vo svojom obore. Ja sa za ten čas môžem venovať mojej práci."

- Ing. Miloš Horvát / HORVÁT s.r.o.

„Pre naše developerské činnosti sú veľmi dôležité profesionálne služby v oblasti inžinierskych činností. To bolo hlavnou motiváciou pre našu spoluprácu s p. Gramatom a GRAMATA Services, s.r.o., ktorá je od počiatku charakterizovaná serióznym jednaním, kompletným servisom a iniciatívnym riešením všetkých problémov, ktoré žiaľ v komunikácii so štátnymi orgánmi vznikajú. Rýchle a spoľahlivé vybavenie stavebných povolení, kolaudácie či komunikácia so štátnymi orgánmi, katastrami a projektantmi - všetky tieto služby využívame veľmi často – všetko za primeranú cenu a v priateľskom prostredí. Potenciálnym stavebníkom, ktorí nemajú dostatok času na zdĺhavé a často komplikované jednania na stavebných úradoch odporúčam osloviť GRAMATA Services, s.r.o.“

- Ing. Pavol Vanca / VDS GARANT s.r.o.

„So službami p. Michala Gramatu som bola maximálne spokojná. Všetky záležitosti a "papierovačky" vybavil za mňa za čo som mu nesmierne vďačná. V dnešnej "administratívnej byrokracii" ohľadne stavebného povolenia sa vie perfektne pohybovať a vie veci vybaviť v čo najkratšom možnom čase. Určite budem jeho služby využívať aj pri ďalších projektoch. Jeho služby vrelo odporúčam. Ďakujem.“

- Lucia Čižmáriková / Flanders Distribution, s.r.o.